KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175314
nr 1517 5314
Oidentifierad konstnär. Signerad B Lydh. Signerad, daterad -81, vinter. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:57:41
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr